Wydanie nr 272/2020, Poniedziałek 28.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kim chciałbyś zostać w przyszłości? Zespół Szkół zachęca do zapoznania się z ofertą edukacyjną.

  • Wydanie nr 272/2020
  • 20 maja 2020, 08:11
  • Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim
  • Wiadomości
Kim chciałbyś zostać w przyszłości? Zespół Szkół zachęca do zapoznania się z ofertą edukacyjną. fot. Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim
Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim zachęca do zapoznania się z kierunkami kształcenia oferowanymi na rok szkolny 2020/2021. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji i dokumentów znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce rekrutacja 2020/2021.

 

Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim zaprasza wszystkich chętnych do zapoznania się z informacjami dotyczącymi realizacji projektów edukacyjnych i dodatkowej oferty, która stanowi propozycję dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani nauką w murach tej szkoły. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji i dokumentów znajdują się na stronie internetowej szkoły pod adresem zs2ndg.szkolnastrona.pl w zakładce rekrutacja 2020/2021.

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim w ramach nauki w szkole proponuje swoim uczniom staże i praktyki u pracodawców krajowych i zagranicznych - projekt Erasmus + i „Warszawska – czas zawodowców”, w ramach którego również organizowane są specjalistyczne kursy zawodowe podwyższające dotychczasowe kwalifikacje, dodatkowe zajęcia językowe i ogólnokształcące, a także zajęcia poszerzające wiedzę zawodową z zakresu mechaniki, gastronomii, informatyki i turystyki. Szkoła oferuje uczniom wizyty studyjne u pracodawców z poszczególnych branż, możliwość nauki języków obcych – angielskiego i niemieckiego, profesjonalne i kompleksowe doradztwo edukacyjno – zawodowe, czyli planowanie indywidualnej ścieżki kariery, a także innowacje pedagogiczne - strażackie, zawodowo - językowe, warsztaty samorządowe lub turniej wiedzy technicznej. Na chętnych czeka nowoczesna baza dydaktyczna, udział w branżowych konkursach zawodowych, turniejach, targach pracy, a także w festynach i imprezach szkolnych, środowiskowych, zawodach i konkursach. Uczniowie, którzy zdecydują się na naukę w Zespole Szkół, będą brali udział w projektach regionalno - kulturowych, ekologicznych i historyczno– społecznych, tj. rajdy rowerowe, spływy kajakowe, geocaching, obywatelskich, patriotycznych i plastycznych. Poza tym szkoła oferuje różnorodną aktywność sportowo – rekreacyjną, tj. Orlik, sala fitness, a także rekreację, czyli altanę z możliwością organizacji grilla i ogniska.


 

 

 

 

 

 

Informacja prasowa Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim

Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.