Wydanie nr 153/2020, Poniedziałek 1.06.2020
imieniny: pokaż (16 imion)Bernard, Nikodem, Alfons, Symeon, Fortunat, Magdalena, Eunika, Konrad, Felin, Felina, Ischyrion, Juwencja, Juwencjusz, Justyn, Teobald, Pamela
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Badania DNA potwierdziły – znalezione szczątki to zaginiona Paulina.

Pod koniec kwietnia br. w lesie pod Piotrowem w powiecie nowodworskim znaleziono ciało kobiety, którego miejsce ukrycia wskazał mężczyzna podejrzany o dokonanie jej zabójstwa. Prokuratura Okręgowa w Gdańsku podejrzewała, że to może być 23 – letnia Paulina Pianka, poszukiwana od 8 marca br. Z informacji podanej przez policję w Łomży wynikało, że mogła przebywać na terenie Nowego Dworu Gdańskiego u swojego partnera. W tym celu wykonano badania DNA.

 

Przypomnijmy - 30 kwietnia br. zatrzymany został mężczyzna, który usłyszał zarzut dokonania zabójstwa kobiety poszukiwanej od marca br. Sam wskazał miejsce, gdzie ukrył zwłoki. Ze względu na ich stan – ciało kobiety było rozczłonkowane – nie było jeszcze 100 % pewności, że jest to poszukiwana Paulina. Tożsamość ofiary miały potwierdzić wyniki badania DNA, które zleciła Prokuratura Okręgowa w Gdańsku prowadząca śledztwo w tej sprawie.

W rozmowie telefonicznej, prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wyjaśniła, że przeprowadzone badania DNA potwierdziły tożsamość kobiety i jest nią zaginiona Paulina.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.