Wydanie nr 267/2020, Środa 23.09.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Pijani nastolatkowie pobili starszego mężczyznę.

  • Wydanie nr 267/2020
  • 5 czerwca 2020, 08:47
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 4 komentarze
Malbork. Pijani nastolatkowie pobili starszego mężczyznę. fot. KPP Malbork
Malborscy policjanci zatrzymali cztery osoby podejrzane o pobicie 51-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór przed jedną z posesji na terenie miasta. Trzech zatrzymanych mężczyzn w wieku 19 i 18 lat usłyszało już zarzuty. Za pobicie grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. 16-latek będzie odpowiadał jako nieletni sprawca czynu karalnego przed sądem rodzinnym. Dodatkowe zarzuty usłyszeli dwaj 18-latkowie, jeden będzie odpowiadał za zniszczenie altany, drugi za posiadanie przy sobie środków odurzających. Wobec podejrzanych zastosowano dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego mężczyzny.

 

Zatrzymanie trzech mężczyzn i jednej osoby nieletniej to efekt szybkich działań policjantów. W poniedziałek, 1 czerwca br. około godziny 22.30 funkcjonariusze zostali powiadomieni, że grupa młodych osób zaatakowała przy jednej z posesji w dzielnicy Południe 51-latka. Z ustaleń policjantów wynikło, że mężczyzna został przewrócony i skopany przez trzech sprawców. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała został zabrany przez załogę ratownictwa medycznego do szpitala. Podczas sprawdzania pobliskich ulic funkcjonariusze zauważyli grupę pięciu osób, wśród których byli mężczyźni odpowiadający rysopisowi domniemanych sprawców. Młodzi ludzie w wieku od 16 do 19 lat zostali przez mundurowych doprowadzeni do komendy. Wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Dwóch mężczyzn zostało osadzonych w policyjnym areszcie. Trzeciego podejrzanego 18-latka policjanci zatrzymali we wtorek, 2 czerwca br.

 

 

 

 

Na podstawie zebranych dowodów śledczy przedstawili im zarzuty pobicia. Jeden z 18-latków odpowie dodatkowo za zniszczenie altany, a drugi za posiadanie środków odurzających. Nieletnim sprawcą czynu karalnego zajmie się sąd rodzinny. Za dokonanie pobicia grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec zatrzymanych dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

 

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: podkom. Katarzyna Marczyk, KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jaro
Jaro 06.06.2020, 16:44
51 to starszy mężczyzna ???
Bob
Bob 05.06.2020, 18:18
...................................czekam na spotkanie z nimi.
Anonim
Anonim 05.06.2020, 15:10
Jeszcze prawdopodobnie wcześniej ukradli ogrodzenie z budowy na michałowskiego bo 2 młodych gości niosło je w stronę miejsca w którym balowali.
Jacek
Jacek 05.06.2020, 09:15
Wychodzi bezstresowe wychowanie.