Wydanie nr 275/2020, Czwartek 1.10.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. 150 porcji narkotyków nie trafi na czarny rynek.

  • Wydanie nr 275/2020
  • 16 lipca 2020, 14:50
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 4 komentarze
Malbork. 150 porcji narkotyków nie trafi na czarny rynek. fot. KPP Malbork
Kryminalni zatrzymali 52-letnią kobietę, która w swoim mieszkaniu posiadała znaczną ilość środków odurzających. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 150 porcji narkotyków. Zatrzymana 52-latka usłyszała już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Za to przestępstwo grozi jej do 10 lat więzienia. W czwartek sąd zastosował wobec podejrzanej 3 miesiące tymczasowego aresztu.

 

Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową z Komendy Powiatowej Policji w Malborku zdobyli informację, że jedna z mieszkanek miasta posiada dużą ilość narkotyków. We wtorek, 14 lipca br. kryminalni zapukali do drzwi mieszkania 52-letniej kobiety. Podczas przeszukania policjanci znaleźli słoik z suszem roślinnym oraz pochowane w plastikowych pudełkach zawiniątka i woreczki strunowe z zawartością białego i czerwonego proszku. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli wagę elektroniczną oraz pieniądze. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to prawie 130 gramów amfetaminy i kilkanaście gramów marihuany. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu.

 

 

 

 

W środę, 15 lipca br. śledczy przesłuchali zatrzymaną i 52-latka usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a w czwartek rano sąd przychylił się do wniosku śledczych i prokuratora stosując wobec zatrzymanej 3 miesiące tymczasowego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Dzięki skutecznej pracy malborskich kryminalnych na czarny rynek nie trafi blisko 150 porcji narkotyków.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Mk
Mk 17.07.2020, 09:03
Tomasz z Krakowskiej, kara za ten syf co sprzedawała.
Gosc
Gosc 16.07.2020, 20:06
Kto jej dal wogole to haha idiotka s jeszcze sie przypucowala wstyd i hańba osoba starsza żeby takie rzeczy robić wogole ktokolwiek..
Brak słow
Brak słow 16.07.2020, 22:20 (odpowiedź do Gosc)
Starsza to co ??? A małolaty z Michałowskiego np.10 ...I stare BMW serii 7 to jest ok ???? Robić się nie chce mając 20 lat I zjarane piwnice bloku I dostawy to ok???? A może ta "starsza""dorabiała żeby żyć...nie tłumaczy to niczego Ale różnica 32 lat ...A gnojki nie potrafią nic tylko dilerka... oby trafili do Wronek!!! Tam zobaczą gdzie ich miejsce hahaha I z cwaniaka bęfzię kibel obrabiał ! Oby !
Tomasz
Tomasz 16.07.2020, 16:13
Skąd ona była z jakiej ulicy armi krajowej