Wydanie nr 272/2020, Poniedziałek 28.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W sołectwie Grobelno pompowali dla Szymona.

Mieszkańcy sołectwa Grobelno wzięli udział w ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge, w ramach której zbierane są środki finansowe na leczenie dzieci chorych na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Sołectwo „pompowało” dla Szymona Żołdaka z powiatu malborskiego. Do włączenia się do akcji nominowali m.in. sołectwo Wielbark.

 

Mieszkańcy sołectwa Grobelno przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge. Zasady są bardzo proste. Nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów, wpłacić minimum 5 zł na rzecz dzieci chorych na SMA lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Sołectwo Grobelno otrzymało nominację od sołectwa Kościeleczki. Mimo wakacyjnej aury, mieszkańcy wyzwanie przyjęli i z uśmiechem na twarzy wykonywali pompki oraz przysiady, żeby wspomóc finansowo leczenie Szymona Żołdaka z powiatu malborskiego. Sprawdź, kogo nominowali do dalszej akcji #GaszynChallenge.

 

 

 

 

Każdy może przyłączyć się do zbiórki. Wystarczy wpłacić jakąkolwiek kwotę na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” - 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 - jest to numer konta na wpłatę darowizn na konkretne dziecko. W tytule wpłaty należy wpisać 8652 Żołdak Szymon. 

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.