Wydanie nr 275/2020, Czwartek 1.10.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Autostrada A1. Pasażer osobówki zginął na miejscu.

  • Wydanie nr 275/2020
  • 22 lipca 2020, 10:14
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Autostrada A1. Pasażer osobówki zginął na miejscu. fot. KPP Tczew
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w poniedziałek na autostradzie A1 w okolicy miejscowości Goszyn. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 27 - letni kierowca samochodu osobowego marki Skoda uderzył w tył naczepy, a następnie w bariery energochłonne. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń 58 - letni pasażer poniósł śmierć na miejscu, zaś 27 - latek Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym trafił do szpitala. Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

 

W poniedziałek, 20 lipca br. po godzinie 14 oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego miało dojść na autostradzie A1 w pobliżu miejscowości Goszyn. Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 27 - letni mieszkaniec powiatu toruńskiego jadąc osobową Skodą Octavią w kierunku Gdańska, zjechał na prawy pas ruchu i uderzył w tył naczepy jadącego tira, a następnie uderzył w bariery energochłonne. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń 58 - letni pasażer osobówki poniósł śmierć na miejscu, zaś 27 - latek Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym trafił do trójmiejskiego szpitala.

 

 

 

 

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki wykonał dokumentację procesową oraz zabezpieczył ujawnione ślady, które pomogą w wyjaśnieniu bliższych okoliczności tego tragicznego wypadku. Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym były trzeźwe. Samochód osobowy trafił na policyjny parking. Aktualnie stróże prawa ustalają szczegóły tego wypadku.

 

 

 

 

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drodze oraz stosowanie się do przepisów drogowych.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.