Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

POLICJA AKCJA "SZLACHETNA PACZKA" W SZTUMIE - 16.12.2014

POLICJA AKCJA fot. KPP Sztum

Sztumscy  policjanci i pracownicy przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy potrzebującej rodzinie.
 
Policjanci i pracownicy sztumskiej komendy przyłączyli się do akcji świątecznej pomocy pod nazwą „Szlachetna Paczka”. Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy  tak by była skuteczna, konkretna i sensowna. Sztumscy policjanci i pracownicy po raz pierwszy włączyli się w akcję. Dla wybranej rodziny na podstawie przygotowanej  listy potrzeb zebrali  słodycze, ubrania dla dzieci, pościel. Zebrane przedmioty zostały dowiezione do magazynu „Szlachetnej paczki”.
 

Policjanci i pracownicy z sztumskiej komendy maja nadzieję, że choć trochę pomogli potrzebującej rodzinie, A zbliżające się święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok będą dla niej radosne i pełne uśmiechu.

Źródło: KPP Sztum

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.