imieniny: pokaż (9 imion)Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

NOWY KLUB SPORTOWY ACTIVE MALBORK GODNIE REPREZENTUJE NASZE MIASTO MALBORK W ZAWODACH BIEGOWYCH

NOWY KLUB SPORTOWY ACTIVE MALBORK GODNIE REPREZENTUJE NASZE MIASTO MALBORK… fot. NOWY KLUB SPORTOWY ACTIVE MALBORK GODNIE REPREZENTUJE NASZE MIASTO MALBORK W ZAWODACH BIEGOWYCH

Po bardzo udanym debiucie nowego Klubu Sportowego ACTIVE MALBORK w biegu z okazji "Dnia Kobiet", który odbył się w dniu 08.03.2015 roku w Malborku. Data 29.03.2015 roku to kolejne zawody w których startowali nasi zawodnicy, reprezentując godnie Nasze Miasto w takich miejscowościach jak Warszawa, Pabianice oraz Łeba, uzyskując bardzo dobre wyniki oraz zajmując wysokie lokaty w kategoriach wiekowych i tak:

V PÓŁMARTATON - PABIANICE
wśród kobiet:
ALICJA WALENDZIAK zajęła 383 miejsce  z czasem 01.42.03 oraz w kat. wiekowej K 30 zajął 10 miejsce
wśród mężczyzn:
DANIEL TARAS zajął  17 miejsce z czasem 01.14.30 oraz w kat. wiekowej M 20 zajął 11 miejsce
WOJCIECH OLIŃSKI zajął  29 miejsce z czasem 01.18 .30 oraz w kat. wiekowej M 40 zajął wysokie 2 miejsce
RYSZARD WALENDZIAK zajął  167 miejsce z czasem 01.33.03 oraz w kat. wiekowej M 40 zajął 34 miejsce
Dodatkowo rozgrywany był Półmaratonik dla młodzieży i dzieci:
wśród dzieci:
klasa III i IV JAN WALENDZIAK zajął wysokie III miejsce na 600 metrów

X PÓŁMARATON - WARSZAWA
ZENON KASZUBOWSKI zajął  351 miejsce z czasem 01.24.23 oraz w kat. wiekowej M 50 zajął 7 miejsce
RYSZARD OŚIŃSKI zajął  413 miejsce z czasem 01.25.10 oraz w kat. wiekowej M 50 zajął 10 miejsce
ANDRZEJ GIBAS zajął 3259 miejsce z czasem 01.44.51 oraz w kat. wiekowej M 40 zajął 953 miejsce
PIOTR SEŃKO zajął 4286 miejsce z czasem 01.46.54 oraz w kat. wiekowej M 30 zajął 1856 miejsce

II BIEG NA 10 KM O PALME PIERWSZEŃSTWA - ŁEBA
MARCIN SOBIŚ zajął  28 miejsce z czasem 47.14 oraz w kat. wiekowej M 30 zajął 8 miejsce

Wszyscy, którzy zachcą przyłączyć się do naszego grona będą mile widziani. Serdecznie zapraszamy, a zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników sportowych.