Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

OSKAR "IMADŁO" PIECHOTA TRENOWAŁ Z ZAWODNIKAMI MMALBORK TEAM ORAZ UNDERGROUND MMA ELBLĄG – 05.06.2015

  • Wydanie nr 194/2020
  • 7 czerwca 2015, 16:49
  • MMAlbork Team
  • SportSporty walki
  • 2 komentarze
Dnia 05.06.2015 mieliśmy okazje gościć na treningu Oskara "Imadło" Piechote z Gdyńskiego klubu Piranha Gdynia.

Oskar to bardzo dobry zawodnik , utytułowany grappler , wielokrotny medalista mistrzostw europy i świata w grapplingu takich jak np. ADCC. Poza umiejętnościami grapplerskimi, Oskar dysponuje ogromnym zasobem wiedzy z zakresu mieszanych sztuk walki. Jest bardzo perspektywicznym zawodnikiem, będącym na celowniku największych organizacji MMA na świecie takich jak UFC ( w którym w niedalekiej przyszłości na pewno go zobaczymy). Piechota należny do ścisłej czołówki zawodników MMA w Polsce i Europie w kat. wagowej do 84 kg, w której występują miedzy innymi tacy zawodnicy jak Mamed Khalidow czy Michał Materla. Oskar poprowadził w naszym klubie przy ul. DALEKIEJ 117 w Malborku dwugodzinny trening w którym wzięło udział 16 osób w tym zawodnicy MMAlbork Team oraz Underground MMA Elbląg, z którym ścisłe współpracujemy. Przerabiane były techniki z zakresu MMA takie jak kontrola zapaśnicza w parterze, ciosy w parterze, przejścia pozycji. Na koniec wszyscy uczestnicy mieli okazje posparować miedzy sobą, wymieniając się umiejętnościami. To na pewno nie ostatnia inicjatywa tego typu z naszej strony. Chciałbym podziękować osobom bez których nasz klub by nie powstał a placówka z której korzystamy nie była by tak przystosowana jak jest. Dziękuje kolegom z klubu jak sieci Aptek Vitaminka , Instabud , KS Sport które wspierają nas w tym co robimy. Zapraszam również zainteresowanych na treningi MMA, BJJ, zapasów, boksu, Crosfit. Wszelki kontakt na profilu facebook MMAlbork Team.

 

Informacja: MMAlbork Team

MMAlbork Team
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sporty walki


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Malborczyk
Malborczyk 07.06.2015, 23:30
Ludzie, kto sprawdzal ten teks przed publijwcja? "Po arowac", "chcial bym", "dwu godzinny" - czy tam sami dyslektycycw redakcji?
Adam
Adam 08.06.2015, 13:50 (odpowiedź do Malborczyk)
Sam tysz babole napierdylasz