Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Lokale wyborcze w Powiecie Sztumskim. Zobacz gdzie będziesz głosować – 15.10.2015

  • Wydanie nr 273/2020
  • 15 pażdziernika 2015, 11:12
  • pkw.pl
  • UrzędoweSztum
Już 25 października odbędą się wybory do Sejmu i Senatu, my już dziś publikujemy okręgi wyborcze w których będzie można dokonać głosowania w Powiecie Sztumskim w Gminach Sztum, Dzierzgoń, Mikołajki Pomorskie oraz Stary Targ i Stary Dzierzgoń.

Gmina Sztum 

Okręg wyborczy nr 1, Budynek po Szkołe Podstawowej w Piekle, Piekło 30: 
Biała Góra, Piekło, Wydry, Wygoda 

Okręg wyborczy nr 2, Zespół Szkół w Gościszewie, Gościszewo 75: 
Gościszewo, Goraj, Gronajny, Grzępa, Koniecwałd, Polanka, Węgry 

Okręg wyborczy nr 3, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Zespół Szkół w Czerninie, Czernin ul. Donimirskich 19: 
Cygusy, Czernin, Górki Ramzy Małe, Szpitalna Wieś 

Okręg wyborczy nr 4, Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi, Nowa Wieś 60: 
Nowa Wieś, Parowy, Sztumska Wieś, Sztumska Wieś ulica Kwidzyńska 

Okręg wyborczy nr 5, Biblioteka w Postolinie, Postolin 14B: 
Michorowo, Polaszki, Postolin 

Okręg wyborczy nr 6, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Gimnazjum nr 1 w Sztumie, ul. Sienkiewicza 54: 
Sztum ulice: Chopina, Kalkszteina, Konopnickiej, Kopernika, Kwiatowa, Ogrodowa, Paderewskiego, Radosna, Skłodowskiej, Słoneczna, Spokojna, Wiejska, Wojciechowskiego, Zacisze 

Okręg wyborczy nr 7, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie, ul. Reja 15A: 
Parpary, Sztumskie Pole, Uśnice, Witki, Zajezierze, Sztum; Osiedle nad Jeziorem ulice: Polna, Reja, Żeromskiego 

Okręg wyborczy nr 8, Biblioteka w Sztumie, ul. Mickiewicza 23: 
Sztum, ulice: Baczyńskiego, Galla Anonima, Kasztelańska, Mickiewicza, Młyńska, Osińskiego, Plebiscytowa, Władysława IV, Związku Jaszczurczego, Plac Wolności 

Okręg wyborczy nr 9, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Siedziba Starostwa Powiatowego w Sztumie, ul. Mickiewicza 31: 
Sztum: Osiedle Sierakowskich, ulica Morawskiego 

Okręg wyborczy nr 10, Urząd Stanu Cywilnego w Sztumie, ul. Mickiewicza 39: 
Sztum: Osiedle Parkowe, ulica: Chełmińska, Czarnieckiego, Gdańska, Kochanowskiego, Koniecpolskiego, Królowej Jadwigi, Lipowa, Nowowiejskiego, Słowackiego 

Okręg wyborczy nr 11, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Zespół Szkół Zawodowych, Barlewiczki 13: 
Barlewice, Barlewiczki, Kępina, Koślinka, Pietrzwałd, Sztumska Wieś sołectwo Domańskiego, Sztum: Osiedle Witosa, Osiedle na Wzgórzu ulice: Barczewskiego, Domańskiego, Fiszera, Jagiełły, Kwidzyńska, Pieniężnego 

Okręg wyborczy nr 12, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Świetlica Straży Pożarnej w Sztumie, ul. Sienkiewicza 27: 
Sztum: Osiedle Różane, ulice: Kasprowicza, Kościuszki, Sienkiewicza 

Okręg wyborczy nr 13, Szpital Polski Sztum, Reja 12: 
Szpital 

Okręg wyborczy nr 14, Zakład Karny w Sztumie, Nowowiejskiego 14: 
Zakład Karny 


Gmina Dzierzgoń

Okręg wyborczy nr 1, Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu - budynek główny, ul. Krzywa 17: 
Dzierzgoń ulice : Odrodzenia, Osiedle Krasickiego, Osiedle Władysława Jagiełły, Pogodna, Słowackiego, Spokojna, Wojska Polskiego. 

Okręg wyborczy nr 2, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Sala Sportowa Zespołu Szkół im. K.C. Norwida w Dzierzgoniu, ul. Zawadzkiego 15: 
Dzierzgoń ulice : 11 Listopada, 1 Maja, Betoniarzy, Kajki, Kościelna, Limanowskiego, Linki, Mickiewicza , Morcinka, Osiedle Jana Pawła II, Pionierska, Plac Kościuszki, Promienna, Słoneczna, Traugutta, Zawadzkiego 

Okręg wyborczy nr 3, Świetlica, Nowiec 6: 
Miejscowości : Nowa Karczma, Nowiec, Nowiny 

Okręg wyborczy nr 4, Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha, Bągart 3: 
Miejscowości : Bągart , Spalonki 

Okręg wyborczy nr 5, Świetlica, Jasna 17: 
Miejscowości : Budzisz, Chojty, Chartowo, Jasna (wieś), Jasna (osada), Kamienna Góra, Lisi Las 

Okręg wyborczy nr 6, Świetlica, Żuławka Sztumska 25: 
Żuławka Sztumska 

Okręg wyborczy nr 7, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Szkoła Podstawowa w Bruku - sala gimnastyczna, Bruk 1: 
Miejscowości : Bruk, Pawłowo, Piaski Sztumskie 

Okręg wyborczy nr 8, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Świetlica, Ankamaty 1: 
Miejscowości : Ankamaty, Jeziorno, Litewki, Poliksy 

Okręg wyborczy nr 9, Świetlica, Stanowo 1: 
Miejscowości : Minięta, Stanowo 

Okręg wyborczy nr 10, Świetlica, Tywęzy 16: 
Miejscowości : Blunaki, Tywęzy, Stara Wieś 

Okręg wyborczy nr 11, Świetlica, Morany: 
Miejscowości: Kuksy, Morany, Stanówko 

Gmina mikołajki Pomorskie


Okręg wyborczy nr 1, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Zespół Szkół w Mikołajkach Pomorskich, Szreibera 10-12: 
Miejscowości: Mikołajki Pomorskie, Cierpięta, Kołoząb Mały 

Okręg wyborczy nr 2, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Gminny Ośrodek Kultury w Mikołajkach Pomorskich, Szreibera 13: 
Miejscowości: Krastudy, Nowe Minięta, Kołoząb, Dąbrówka Pruska, Sadłuki, Mirowice, Pierzchowice, Namirowo, Wilczewo 

Okręg wyborczy nr 3, Świetlica, Krasna Łąka 28D: 
Miejscowości: Dworek, Balewo, Krasna Łąka, Balewko 

Okręg wyborczy nr 4, Świetlica, Cieszymowo 1: 
Miejscowości: Cieszymowo, Linki, Stążki, Perklice 


Gmina Stary Dzierzgoń


Okręg wyborczy nr 1, Świetlica Wiejska, Stare Miasto 36: 
Miejscowości: Adamowo, Kielmy, Matule, Monasterzysko Wielkie, Stare Miasto, Wartule, Monasterzysko Małe 

Okręg wyborczy nr 2, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne, Stary Dzierzgoń 22A: 
Miejscowości: Bartne Łąki, Bądze, Białe Błoto, Bucznik, Mortąg, Piaski Morąskie, Stary Dzierzgoń, Zakręty, Zamek, Górki 

Okręg wyborczy nr 3, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Szkoła Podstawowa, Myślice 16: 
Miejscowości: Gisiel, Giślinek, Kornele, Kołtyniany, Latkowo, Lipiec, Myślice, Najatki, Podwiejki, Pogorzele, Popity, Pudłowiec, Skolwity, Tabory, Królikowo, Porzecze 

Okręg wyborczy nr 4, Świetlica Wiejska, Lubochowo 54A: 
Miejscowości: Milikowo, Pronie, Lubochowo, 

Okręg wyborczy nr 5, Gimnazjum Publiczne im. Zygmunta Steinborn, Przezmark 32: 
Miejscowości: Folwark, Nowy Folwark, Protajny, Przezmark, Danielówka, Wesoła Kępa 


Gmina Stary Targ


Okręg wyborczy nr 1, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Gminny Ośrodek Kultury w Starym Targu, ul. 22 Lipca 1: 
Stary Dwór, Stary Targ, Waplewo -Osiedle 

Okręg wyborczy nr 2, Zespół Szkół w Starym Targu, Świerczewskiego 37A: 
Miejscowości: Klecewo, Kątki, Mleczewo, Brzozówka, Dziewięć Włók, Kalwa, Tropy Sztumskie, Nowy Targ 

Okręg wyborczy nr 3, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych, Świetlica Wiejska, Waplewo Wielkie 18: 
Miejscowości: Ramoty, Waplewko, Waplewo Wielkie, Olszak, Tulice 

Okręg wyborczy nr 4, Szkoła Podstawowa, Szropy 40: 
Miejscowości: Szropy, Zielonki, Gintro, Jodłówka, Jordanki, Szropy-Niziny, Śledziówka 

Okręg wyborczy nr 5, Remiza OSP, Dąbrówka Malborska 65: 
Miejscowości: Dąbrówka Malborska, Grzymała, Czerwony Dwór, Igły, Jurkowice, Jurkowice Pierwsze, Jurkowice Drugie, Krzyżówki, Lasy, Łabuń, Łoza, Malewo 

Okręg wyborczy nr 6, Świetlica Wiejska, Bukowo 9: 
Miejscowości: Bukowo, Kościelec, Pozolia, Telkwice, Trankwice

 

pkw.pl
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sztum


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.