Wydanie nr 275/2020, Czwartek 1.10.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W jaki sposób robi się japoński manicure?

 

W Japonii panie na co dzień wykorzystują do dbania o siebie wiele naturalnych metod pielęgnacyjnych. Nikogo nie trzeba bowiem uświadamiać o tym, że to oczywiście natura oddziałuje najlepiej na naturalne piękno. Czym jest chętnie wybierany w ostatnim czasie manicure japoński i czy warto go wykonać?.

Ideą tego typu zabiegu jest osiągnięcie pięknych dłoni oraz paznokci. W trakcie zabiegu paznokcie zostają wzmocnione i właściwie odżywione. Manicure japoński rekomendowany jest w głównej mierze kobietom, które mają słabiutkie, łamliwe paznokcie. Sama idea zabiegu oparta jest o naturalne produkty, które działają korzystnie na skórę i oczywiście paznokcie, kwalifikuje się do nich przede wszystkim kreatyna oraz witamina A i E. Rezultatem zabiegu są wspaniale zregenerowane paznokcie, które prezentują się niezwykle pięknie i naturalnie. Podczas wykonywania manicure japońskiego nie stosuje się żadnych lakierów do paznokci, co nie zmienia faktu, iż są one lśniące i wspaniałe. Wszystko dzięki użyciu odpowiednich produktów.

Ten typ zabiegu pielęgnacyjnego polecany jest głównie klientkom, które mają zaniedbane paznokcie. Manicure japoński rekomenduje się także po innego rodzaju zabiegach, które zniszczyły paznokcie lub doprowadziły do tego, iż są one słabe i łamliwe. Nieregularna płytka paznokci, a dodatkowo suchość oraz matowość są powodem, dla którego trzeba wybrać się na manicure zaczerpnięty prosto z Japonii. Wygląd paznokci po przeprowadzonym zabiegu jest zniewalający.