Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jaki wybrać kolor ścian w kuchni?

 

Decyduj ?c się na zakup mieszkania, nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym pomieszczeniem jest kuchnia. Musimy zadbać nie tylko o to, aby była funkcjonalna, ale także spełniała swoją główną rolę. W dzisiejszym artykule poruszę temat doboru koloru ścian. Jeśli nie wiesz, na jaki się zdecydować, zapoznaj się z tym artykułem, a powiem Ci na co powinnaś zwrócić uwagę.

Wielu właścicieli nieruchomości staje przed podobnym pytaniem: „Jaki kolor ścian będzie najbardziej odpowiedni do mojej kuchni?”. Niestety, odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, gdyż kolor ścian musi pasować do posiadanego wyposażenia. Jeśli kuchnia otwarta jest na pokój, kolory ścian powinny być odpowiednio dobrane do wnętrza salonu.

Je ?li Twoja zabudowa kuchenna ma ciemny kolor, warto byłoby przełamać ją czymś żywszym, jasnym. Dzięki temu uzyskamy kontrast, który sprawi, że kolor wyposażenia naszej kuchni będzie wydawać się bardziej intensywny. Pamiętaj, że zabieg ten ukaże także wszystkie niedoskonałości. Jeśli Twoja ściana jest nierówna, przed nałożeniem jaskrawego koloru, proponowałbym jej wyrównanie. Nie mam nic gorszego niż nowocześnie urządzona kuchnia ze szpecącymi nierównościami.

Twoje szafki mają jasny kolor? Nic nie będzie tak do nich pasować, jak kolory oranżowe. Pobudzają apetyt, kojarzą się z ciepłem i latem…

Istnieje wiele kolorów i farb uniwersalnych. Jeśli Twoja kuchnia jest jasna i dodatki również, ściany pomalowane delikatnym brązem nadadzą jej charakteru. Jeśli marzysz o farbie uniwersalnej, do różnych rodzajów powierzchni, to wiedz, że takie są. Skorzystaj z farby dedykowanej do kuchni i łazienki, a otrzymasz wymarzony efekt!

Je ?li chciałabyś pokryć ściany farbą pastelową, zadbaj o jasne elementy, które sprawią, że będą się one prezentować niezwykle efektownie!

Dob oacute;r kolorów farb do kuchni nie jest tak trudny, jak mogłoby się wydawać. Stosując się do zawartych w artykule rad, stworzysz kuchnię ze swoich marzeń!

Porady stworzone przy współpracy z firmą Zumar.