Wydanie nr 267/2020, Środa 23.09.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wybór mebli do salonu

 

Decydując się na zakup mieszkania, chcemy, aby było takie, jak sobie wymarzyliśmy. Nic dziwnego. Traktujemy je jak inwestycję. Miejsce, w którym spędzimy resztę życia. Gdy kupujemy je z rynku wtórnego, zazwyczaj nie obywa się bez remontu. To, co podobało się poprzednim właścicielom, niekoniecznie musi podobać się nam. Ludzie są różni i mają zupełnie inne upodobania. W dzisiejszym artykule skupimy się na wyposażeniu salonu, wizytówce każdego domu. To w nim będziemy przyjmować gości, więc powinien być niezwykle reprezentacyjny. Zapoznaj się z tym artykułem i dowiedz się, jakie meble powinny się w nim znaleźć.

Pamiętaj – „co za dużo, to nie zdrowo”! Wybierając meble postaraj się, aby ich kolory były do siebie zbliżone. Ciekawy efekt uzyskujemy nie tylko poprzez dobór różnych barw, ale także stosując niestandardowe faktury.

Meble ciemne będą pasować do ścian, które pokryte są jasna farbą. Dzięki nim, nasz salon nie będzie nikogo przytłaczać swoją „ciężkością”. Barwy takie jak burgund, zieleń czy purpura, dodadzą mu jednak nieco „bogactwa” i szlachetności.

Najważniejsze w wyborze mebli do naszego salonu jest kierowanie się zdrowym rozsądkiem i nie przesadzanie z różnorodnością barw. Wszystko powinno być stonowane i dopasowane. Nie chcemy, aby nasi goście po wejściu do pokoju mieli wrażenie, że panuje w nim nieporządek, prawda?

Wybór mebli jest niezwykle ważnym elementem. Nie jest to jednak takie trudne, jak początkowo mogłoby się wydawać. W jaki sposób Ty dobierasz meble do swoich wnętrz?

Artykuł napisany we współpracy z firmą Zumar .