Wydanie nr 276/2020, Piątek 2.10.2020
imieniny: pokaż (5 imion)Leodegar, Stanimir, Teofil, Nasiębor, Ursycyn
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA Z ZAKRESU FINANSÓW

DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW I PARTNERÓW

 

Biuro tłumaczeń usuwa bariery językowe, torując drogę ku skutecznej komunikacji i porozumienia. Mając na względzie owocną współpracę z naszymi klientami i partnerami, przyjmujemy pod uwagę wszystkie Państwa wymagania i uwagi.

Kiedy między ludźmi pojawia się wzajemne porozumienie, zaczynamy mówić tym samym językiem, a więc możemy ufać sobie nawzajem. Nasz zespół, liczący ponad 680 lingwistów, pomaga pogłębiać zaufanie między ludźmi z różnych części świata.

Wysoko wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. Ich wyjątkowość polega na specjalnym stylu, wypracowanym w trakcie wieloletniej współpracy z naszymi klientami. Za 12 lat działalności w branży tłumaczeniowej, firma zdobyła zaufanie wielu klientów.

 

TŁUMACZENIA PRAWNICZE

 

Fachowcy w dziedzinie tłumaczeń prawniczych - to jest najbardziej istotny czynnik do sporządzenia dokumentów prawnych. Tutaj stawką jest Państwa reputacja, ponieważ dużo może zależeć od każdego wyrazu w kontrakcie, słowa w umowie małżeńskiej, decyzji sądu bądź zapisu dokumentu proceduralnego lub dowodowego.

Firma gwarantuje dokładność tłumaczenia, udzielenie szczegółowej uwagi drobiazgom, poufność i terminowość dostarczenia przetłumaczonego dokumentu prawniczego.

 

Oferujemy następujące rodzaje tłumaczeń w zakresie prawa oraz wielojęzyczne usługi z prowadzenia spraw sądowych:

 

 

© Prawo korporacyjne

© Ubezpieczenia

© Prawo międzynarodowe

© Prawo podatkowe

© Prawo własności intelektualnej

© Patenty, znaki towarowe i prawa autorskie

© Prawo karne

© Odpowiedzialność za jakość produktów

© Arbitraż

© Nienależna staranność lekarska

© Prawo rodzinne

© Nieruchomości, testamenty i relacje zaufania

© Pozostałe dokumenty.

 

 

 

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA

 

Dysponując fachowcami z zakresu finansów, biuro tłumaczeniowe gwarantuje wysoką jakość tłumaczeń w branży inwestycyjnej, ubezpieczeniowej i bankowej. Pojęcia finansowe w różnych krajach mogą znacząco się różnić. Nasi fachowcy ustalają takie niespójności i gotowi pomóc w użyciu odpowiedniej terminologii.

W celu obsługi dużych projektów finansowych biuro tłumaczeniowe może szybko zorganizować zespół specjalistów do tłumaczeń zagadnień finansowych, którzy mają doświadczenie zarówno w projektowaniu, jak i w kontroli jakości.

Zapewniamy tłumaczenie następujących dokumentów finansowych:

© Finance przedsiębiorstw

© Wstępne zapisy na akcje

© Sprawozdanie z przepływów pieniężnych

© Biznesplany

© Bilans

© Sprawozdania roczne

© Raporty z audytów

© Raporty o dochodach

© Wskazówki dotyczące sprawozdawczości finansowej

© Prospekty

© Państwowe sprawozdanie podatkowe

© Pozostałe dokumenty.

 

Biuro tłumaczeniowe opracowało rygorystyczne standardy pracy, oparte na następujących zasadach zapewniania jakości:

 

NAGRANIE VIDEO/AUDIO TRANSKRYBOWANIE I TŁUMACZENIE

 

Biuro tłumaczeń  – to zespół profesjonalistów, pracujących w różnych częściach świata.

 

Będziesz mile zaskoczony, korzystając z następujących usług o wysokiej jakości i przystępnej cenie:

 

TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW DLA OSÓB FIZYCZNYCH

Dbamy o to, żeby szybkie i poufne wsparcie, a także atrakcyjne ceny przyciągnęły tysiące klientów, którzy zwracają się do nas po tłumaczenia prawnych, rodzinnych i innych certyfikatów, wymaganych do imigracji. Biuro tłumaczeń przyjmuje wszystkie rodzaje dokumentów osobistych we wszystkich formatach do uwierzytelnionego tłumaczenia na dowolny język.

 

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Tłumaczenie jest proces złożonym i wieloaspektowym, który nie ogranicza się do przekazywania znaczenia poszczególnych słów, a nawet do ich interpretacji. Każdy język ma swoje własne narzędzia do przekazywania tych samych treści pozajęzykowych.

 

W celu przekazania dokładnego znaczenia oryginału, w Biuro tłumaczeń stosuje się wielopoziomowy proces zapewniania jakości:

 

- Wszystkie tłumaczenia z koniecznością są oddawane na przegląd wykwalifikowanym korektorom.

- Przed wysłaniem gotowego tłumaczenia do klienta, menedżerowie projektów przeprowadzają końcową kontrolę pod względem kompletności i prawidłowego formatowania.

- Na życzenie klienta możemy również zorganizować korektę przez trzecią stronę, która weryfikuje tekst na odpowiedniość standardom tłumaczeniowym.

TŁUMACZENIA USTNE

Powszechnie wiadomo, że tłumaczenia ustne to strefa, która wymaga maksimum kompetencji jak i odpowiedzialności. Dlatego, dobierając pracowników do pracy w tej strefie, przywiązujemy wielką wagę do cech osobistych, takich jak szybka reakcja i znajomość etykiety biznesowej.

Dysponując 12-letnim doświadczeniem uczestnictwa w imprezach o dowolnej wielkości i wagi, nasi fachowcy gotowi dostarczyć wysokiej jakości usługi oraz wszystkie niezbędne urządzenia, aby spełnić wymagania Klienta na najwyższym poziomie.

Nasi fachowcy, posiadające certyfikat w zakresie tłumaczeń ustnych, pomogą w organizowaniu spotkań biznesowych, zgromadzeń i wszelkiego rodzaju konferencji.

 

* Wideotranskrybowanie oraz timecoding;

* Zbiorowe tłumaczenie video, scenariuszu, chronometrażu.

 

Świadczone usługi:

* Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne;

* Tłumaczenia towarzyszące.

 

Sposoby płatności

Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę w rozsądnej cenie. Klient może dokonać płatności za usługę w najwygodniejszy dla siebie sposób. Akceptujemy gotówkę, karty kredytowe lub debetowe, przelewy pieniężne, przelewy bankowe oraz on-line płatności.

W piętnaście minut po otrzymaniu dokumentu przez pocztę elektroniczną lub faks, informujemy zleceniodawcę o wartości tłumaczenia.

INFORMACJA KONTAKTOWA:

 

Polska, Warszawa

Tel:

Ukraina, Kijów

ul.

Rosja, Moskwa