Wydanie nr 267/2020, Środa 23.09.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nasze biuro tłumaczeń (Rosja, Ukraina, Polska)

• Tłumacz freelancer nie zna tematu lub języka?

• Praca freelancerów nie zapewnia jakości i wymaga poprawy?

• Obciążenie Waszego zespołu nie pozwala podjąć się nowego projektu?

Brzmi znajomo? Gdy pod koniec tygodnia trafia do biura zamówienie od stałego klienta, który pilnie żąda jego wykonania. Ale wszyscy pracownicy w biurze są już zajęci nie mniej ważnymi projektami. Wtedy pojawia się pytanie: „Jak wywiązać się z zobowiązań i nie stracić możliwości przedstawić swoją firmę od lepszej strony?” Więc w końcu szukasz freelancera z akceptowalną ceną za świadczone usługi, zgadzając się na wątpienia co do terminów, jakości i możliwości stracić zarobek.

 

W takich okolicznościach wybór jest oczywisty – Biuro tłumaczeń 

Inaczej wygląda współpraca z wykonawcą, który na pierwsze zawołanie deklaruje ustaloną kwotę i zapewnia przestrzeganie terminów. Z takim partnerem zawsze można liczyć na spełnienie wszystkich niuansów zadanego tematu i doskonale edytowany przez fachowców tekst. Wynikiem pracy tłumaczy klasy premium – to gwarantowana jakość.

Teraz już nie jest trudne do wyobrażenia, jakie korzyści można zyskać ze współpracy z profesjonalistami Biura tłumaczeń. Ponadto jesteśmy lojalni do klientów i przyjmujemy zamówienie do wykonania bez przedpłaty.

Pięć głównych naszych zalet:

 

• Dzienna ilość pracy wynosi ponad 30 stron w ponad 30 językach.

• Bezpłatna usługa tłumaczenia wzorcowego.

• Dopuszczalne są wszelkie formy płatności.

• Dysponujemy rozbudowaną kadrą wysoko wykwalifikowanych pracowników.

• Klient uzyskuje jedynie edytowany i sprawdzony tekst.

 

Prowadzimy optymalną politykę cenowa, jak taryfa freelancerów.

Z pewnością będziecie zadowoleni z kosztu tłumaczenia. Na przykład, tłumaczenie z języka angielskiego na język rosyjski (i odwrotnie) o rozmiarze 1800 znaków ze spacjami, będzie wynosić 60 hrn. Przy tym, końcowy materiał tekstowy, edytowany przez naszych redaktorów i korektorów, będzie spełniać wszystkie wymagania.

Pierwsze kroki do oszacowania kosztu tłumaczenia.

Jesteśmy gotowi przyjąć i niezwłocznie dokonać oceny zamówienia. To pozwali Państwu szybko, na ile to możliwe, uzyskać odpowiedzi na dwa podstawowe pytania, dotyczące ceny i terminów. Od razu po zatwierdzeniu kosztów za usługę tłumaczenia tekstu, możemy zacząć pracować, a we właściwym czasie wyślemy gotową pracę, kompaktowo umieszczoną na jednej stronie.

Jakość tłumaczenia, można będzie ocenić samemu.

Zapewnienie usługi pod klucz.

Rzeczywiście posiadamy taki rodzaj gwarancji. Celem naszego zespołu jest uwzględnienie wszystkich życzeń klienta. Jeżeli jakość tłumaczenia nie spełnia Państwa oczekiwań, jesteśmy gotowi poprawić wszystkie wady i doprowadzić rozpoczętą sprawę do pożądanego rezultatu. Cenimy Państwa wizerunek i swoją reputację, więc wszelkie uwagi i wady będą postrzegane przez nas jako krok do działania i doskonalenia się.