Wydanie nr 156/2020, Czwartek 4.06.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Dacjan, Karol, Braturad, Niepełka, Karp, Franciszek, Saturnina, Gostmił, Aleksander, Skarbisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Konkurs na najgłośniejszy wydech podczas charytatywnego zlotu CarSpot Malbork na rzecz szpitala w Malborku i Gdańsku.

  • 25 lutego 2020, godz. 11:17
  • ilość zdjęć: 22
Po raz kolejny CarSpot Malbork zorganizował charytatywny zlot. Tym razem przy współpracy z grupą Street Meeting Polska postanowili wspomóc szpital w Malborku oraz w Gdańsku, w którym obecnie przebywa nasza mała mieszkanka, kilkutygodniowa Luiza.
Organizatorzy informują, że na zlot, który w sobotę, 22 lutego br. odbył się na parkingu przy supermarkecie Kaufland, pojawiło się około 150 samochodów. Nie zabrakło przedstawicieli z Trójmiasta, Elbląga, Malborka, Sztumu i okolic.
Podczas zlotu zbierane były rzeczy potrzebne dla dzieci do szpitala, tj. kocyki, pluszaki, ubranka, kołderki. Uczestnicy w ten sposób wsparli szpital malborski oraz gdański, w którym obecnie przebywa mała mieszkanka naszego miasta, kilkutygodniowa Luiza.
Współorganizator zlotu, Street Meeting to grupa, która zrzesza miłośników motoryzacji i z chęcią spotyka się w różnych częściach Polski, aby pokazywać to co „tygryski lubią najbardziej” - samochody. W związku z tym zorganizowali podczas tego zlotu konkurs na najgłośniejszy wydech w dwóch kategoriach – Diesel i Benzyna.
Wyniki w kategorii Diesel:
1. Marcin Szulim, Volkswagen Golf 3 - z wynikiem 116,4 dcb
2. Bartek Szyca, Seat Leon - 108,6 dcb
3. Karol Chwesiuk, Volkswagen Golf 5 - 99,4 dcb
Najgłośniejszy wydech w kategorii Benzyna:
1. Bartek Moćkowski, Volkswagen Corrado - z wynikiem 122,9 dcb
2. Natalia Szczygielska, Volkswagen Golf 3 – 122,8 dcb
3. Arkadiusz Gałka, Volkswagen Golf 3 - 122,6 dcb

Zwycięzcy otrzymali statuetkę z grawerem wykonanym przez firmę Graw – Tech, a także znakowanie oraz bon rabatowy 25% - 50% na profesjonalny dwuminutowy filmik od Jakub Kosobudzki Film.
Organizatorzy wszystkim gratulują i dziękują za okazane wsparcie dla dziecięcych oddziałów szpitala w Malborku i Gdańsku.
Tagi

Powiązane artykuły